Přeposlat Červené produkty společnosti Dell aneb RED HELP

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Červené produkty společnosti Dell aneb RED HELP

25.02.2008 | Jan Güttler | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Dell oficiálně představila novou řadu RED výrobků. Jedná se o tři zařízení, jejichž hlavním úkolem je zaujmout svým červeným designem a výkonem co nejvíce lidí, kteří koupí některého z těchto tří zařízení přispějí charitativní organizaci...

Společnost Dell oficiálně představila novou řadu RED výrobků. Jedná se o tři zařízení, jejichž hlavním úkolem je zaujmout svým červeným designem a výkonem co nejvíce lidí, kteří koupí některého z těchto tří zařízení přispějí charitativní organizaci „RED charity“, která bojuje proti AIDS v Africe.

Červené produkty společnosti Dell  aneb RED HELP

Červené produkty společnosti Dell  aneb RED HELP

Dell se zavázal, že za každé zařízení, které zákazník zakoupí, poskytne organizaci „RED charity“ nějaké to procento svých tržeb. Jak vidíte na obrázku, v nabídce jsou jak desktopy (s vlastními monitory), tak notebooky či tiskárna. Například koupí displeje v hodnotě 1599 dolarů přispějete hned 80 dolary této nadaci (přibližně 1500 Kč). To prý v Africe stačí na šestiměsíční léčbu AIDS na jednu osobu. Dalšími jsou notebooky, které jsou podobné svým verzím XPS M1330 a XPS M1530, ze kterých vychází. První zmíněný disponuje úhlopříčkou displeje 13,3 palce a druhý úhlopříčkou 15,4 palce. Koupí přispíváte z ceny celkem 50 dolary, asi 900 Kč. Tiskárna Dell 948 All-in-One nabízí kromě tisku faxování či skenování. Zakoupením přispíváte pěti dolary (90 Kč) této charitativní organizaci.

Červené produkty společnosti Dell  aneb RED HELP

Červené produkty společnosti Dell  aneb RED HELP

Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobky nové, které budou vydány až 31. ledna, nebyly prozatím zveřejněny žádné další informace o specifikacích a další podrobnosti. Sice se nejedná o nějakou obří propagovanou akci, ale myslím, že je to určitě dobrý nápad (mimo jiné už tu takové nápady byly), a že to do jisté míry může Africe, která bojuje s největším počtem obyvatel na světě onemocněných nemocí AIDS, pomoci.

Červené produkty společnosti Dell  aneb RED HELP

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Červené produkty společnosti Dell aneb RED HELP


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.