Přeposlat Můžete snadněji tvořit a komunikovat na jakémkoli zařízení díky nové Bluetooth klávesnici a myši Logitech

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Můžete snadněji tvořit a komunikovat na jakémkoli zařízení díky nové Bluetooth klávesnici a myši Logitech

07.09.2015 | Tisková zpráva | Příslušenství | Komentářů: 0 |

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila klávesnici Logitech® K380 Multi-Device Bluetooth® Keyboard a bezdrátovou myš Logitech® M535 Bluetooth® Mouse, které vám poskytují volnost pracovat, tvořit a vyjádřit sebe sama na jakémkoli zařízení a kdekoli.

Můžete snadněji tvořit a komunikovat na jakémkoli zařízení díky nové Bluetooth klávesnici a myši Logitech

„Žijeme v éře kreativity, kdy můžeme zachycovat, upravovat a zveřejňovat obsah, kdekoli budeme cítit inspiraci a na jakémkoli zařízení,“ řekla Charlotte Johs, globální viceprezidentka divize počítačových periférií společnosti Logitech. „V tomto propojeném světě, kde navíc používáme různá zařízení současně, přestává být naše práce přikovaná ke kanceláři nebo ateliéru. Vaším novým pracovním místem může být pohovka, dvorek nebo kavárna a klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard a myš Logitech M535 Bluetooth Mouse podporují tuto svobodu, abyste mohli tvořit kdekoli, aniž byste museli obětovat preciznost a pohodlí.“

Klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard

Bezdrátová klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard vám nabízí komfort použití jako u stolního počítače i pro práci na notebooku, smartphonu a tabletu. Můžete se vyjádřit prostřednictvím jakékoli digitální platformy a kdekoli – klávesnici lze spárovat až se třemi zařízeními a mezi nimi je možné okamžitě přepínat pomocí tlačítka Easy-Switch™. Klávesnice automaticky rozpozná, jaké zařízení je právě připojeno, a automaticky přemapuje rozložení kláves s ohledem na podporované funkce a klávesové zkratky – takže budete moci s plným pohodlím psát, jak jste zvyklí. Klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard vydrží na dvě přiložené baterie velikosti AAA fungovat až dva roky a bude k dispozici v šedém nebo modré provedení za doporučenou maloobchodní cenu 1 249 Kč.

Můžete snadněji tvořit a komunikovat na jakémkoli zařízení díky nové Bluetooth klávesnici a myši Logitech

Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse

Bezdrátová myš Logitech M535 Bluetooth Mouse vám umožní tvořit na prakticky jakémkoli mobilním zařízení a kdekoli budete chtít. Má programovatelná tlačítka pro navigaci, takže celé ovládání máte přímo ve své ruce a můžete přepínat mezi aplikacemi, pracovními plochami, kopírovat a přesouvat soubory a fotografie pomocí funkce drag-and-drop, lze též replikovat gesta prováděná švihem třemi prsty, jako při ovládání počítačů Mac, a vyvolávat aplikace ve Windows 10. Myš dokáže spolehlivě sledovat pohyb prakticky na jakémkoli povrchu – od kovových stolků kaváren přes pultíky s dlaždicemi až po váš oblíbený studijní stůl – díky laserovému optickému snímači. Snadno se přenáší, má naklápěcí rolovací kolečko, zakřivený tvar a texturované gumové úchopy poskytují komfort i při dlouhém používání a vydrží pracovat až 10 měsíců na jednu baterii velikosti AA. Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse bude nabízena v šedém nebo modrém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 1 249 Kč.

Stáhnete-li si obslužnou aplikaci Logitech Options Software, budete si moci přizpůsobit nastavení klávesnice i myši tak, aby ještě více vyhovovalo vašim potřebám, a otevře se vám nový svět možností. I když nová klávesnice a myš nejsou na sobě závislé, společně vypadají skvěle díky stejnému barevnému ladění a rozpoznatelnému designu.

Můžete snadněji tvořit a komunikovat na jakémkoli zařízení díky nové Bluetooth klávesnici a myši Logitech

Dostupnost

Očekává se, že klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard bude v zemích EMEA k dostání v říjnu 2015. Bezdrátová myš Logitech M535 Bluetooth Mouse by měla být k dostání v zemích EMEA během září 2015. Obě zařízení se prodávají samostatně. Bližší informace můžete získat na webových stránkách Logitech.com, našem blogu nebo se s námi spojte na Facebooku.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Můžete snadněji tvořit a komunikovat na jakémkoli zařízení díky nové Bluetooth klávesnici a myši Logitech


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.