Přeposlat Grafika ROG Poseidon GTX 980 Ti Platinum s hybridním chlazením míří do ČR a SR

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Grafika ROG Poseidon GTX 980 Ti Platinum s hybridním chlazením míří do ČR a SR

02.10.2015 | Tisková zpráva | Příslušenství | Komentářů: 0 |

ASUS zahájí v Česku a na Slovensku prodej grafické karty Poseidon GTX 980 Ti Platinum z řady Republic of Gamers (ROG). Novinka využívá grafický procesor GeForce GTX 980 Ti se zvýšeným taktem 1203 MHz v herním režimu a 1228 MHz v režimu přetaktování. Karta disponuje velmi účinným hybridním systémem chlazení DirectCU H2O se dvěma prachotěsnými ventilátory, který v porovnání s referenčními modely zajišťuje až o 30 °C nižší teploty při použití vodního chlazení a o 5 °C nižší při chlazení vzduchem. Součástí karty je také nástroj GPU Tweak II sloužící k přetaktování a nechybí ani technologie ASUS Auto-Extreme nebo komponenty Super Alloy Power II zaručující vysokou kvalitu a spolehlivost. Karta se začne prodávat v ČR a SR na konci září/septembra za 22 490 Kč, resp. 829 euro s DPH.

Grafika ROG Poseidon GTX 980 Ti Platinum s hybridním chlazením míří do ČR a SR

Hybridní systém chlazení DirectCU H2O

Grafická karta ROG Poseidon GTX 980 Ti Platinum je vybavena technologií hybridního chlazení DirectCU H2O, která využívá kombinované kanály připravené pro chlazení vzduchem i vodou. Uživatelé si tak mohou vybrat, který způsob chlazení využijí.
Speciální odpařovací komora je v přímém kontaktu s GPU karty, a přispívá tím k lepšímu odvodu tepla. O nižší provozní teploty grafické karty se dále starají měděné tepelné trubice a velká chladicí žebra. Při využití vodního chlazení dosahuje karta ROG Poseidon GTX 980 Ti Platinum v porovnání s referenčním modelem až dvakrát nižších teplot (o 30 °C) a až třikrát nižší hlučnosti. Karta je navíc vybavena standardními závity G¼", takže uživatelé mohou bez problémů použít svůj stávající systém vodního chlazení.
Grafiky ROG Poseidon GTX 980 Ti využívají dva prachotěsné ventilátory se speciální konstrukcí, které účinně odvádějí teplo, přispívají k vyššímu výkonu a omezují usazování prachových částic a nečistot, čímž prodlužují životnost karty. Netradičním detailem je LED osvětlení, které září a pulzuje červenou barvou typickou pro produkty ROG a dodává kartě nezaměnitelný styl.

Odolnost a spolehlivost

Grafické karty ROG Poseidon GTX 980 Ti jsou vyrobeny technologií ASUS Auto-Extreme, což je automatizovaný výrobní proces, který zcela eliminuje lidský faktor a zaručuje konzistentně bezchybnou výrobu. Grafické karty jsou díky tomu spolehlivé při běžném používání i náročném hraní a přetaktování. Technologie Auto-Extreme zabraňuje usazování prachu a oxidaci. Rovněž zajišťuje, že zadní strana tištěného spoje grafické karty je úplně hladká, což usnadňuje sestavování PC systémů. Tento nový výrobní proces je také ekologický, nevzniká při něm žádný chemický odpad a množství energie potřebné k výrobě je sníženo o 50 %.
Karta ROG Poseidon GTX 980 Ti Platinum je vybavena komponentami Super Alloy Power II, které podporují vyšší účinnost, menší napěťové ztráty, nižší provozní teploty a eliminují nepříjemné bzučení při zátěži.

Intuitivní úpravy parametrů: Nástroj GPU Tweak II a XSplit Gamecaster

Vylepšený softwarový nástroj GPU Tweak II s novým uživatelským rozhraním umožňuje snadné úpravy herních parametrů a přetaktování. Nabízí ale i pokročilé funkce pro zkušené overclockery. Nová funkce Gaming Booster zvyšuje výkon systému vypnutím nepotřebných procesů a stará se o automatické přidělování všech dostupných výpočetních prostředků. Prémiová licence k nástroji XSplit Gamecaster na 1 rok zdarma – v hodnotě 99 dolarů – umožňuje hráčům snadno streamovat nebo nahrávat jejich herní akci prostřednictvím jednoduchého rozhraní zobrazovaného ve formě překryvné grafiky přímo ve hře.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Grafika ROG Poseidon GTX 980 Ti Platinum s hybridním chlazením míří do ČR a SR


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.