Přeposlat Naučte se programovat univerzální aplikace

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Naučte se programovat univerzální aplikace

05.11.2015 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Asi nejvýraznější změnou, kterou přinesl operační systém Windows 10, je sjednocení platformy Windows pro všechny typy zařízení – od počítačů přes tablety až po chytré telefony. Doba, kdy každý typ vyžadoval jiné aplikace, přístupové protokoly a ovládání, je minulostí. Navíc Windows 10 se prosazují stále více i ve firmách, takže je nejvyšší čas poznat do detailu výhody tohoto operačního systému a naučit se programovat univerzální aplikace, které je umějí využít. Proto Počítačová škola Gopas připravila pro vývojáře celou řadu kurzů.

Naučte se programovat univerzální aplikace

  • Vývoj univerzálních aplikací pro Windows 10

Kurz je určen pro vývojáře na platformě .NET, kteří se chtějí seznámit s vývojem univerzálních aplikací pro Windows 10. Seznámíte se s architekturou této platformy, základními prvky uživatelského rozhraní a navigace, tvorbou adaptivního uživatelského rozhraní pro různá zařízení, prací s daty a webovými službami a dalšími technikami obvyklými pro univerzální Windows aplikace. Důraz je kladen na kvalitní implementaci adaptivního uživatelského rozhraní, díky kterému bude aplikace vypadat a fungovat správně jak na počítači, tak na tabletu i mobilním telefonu.

  • Pokročilý vývoj univerzálních aplikací pro Windows 10

Kurz je určený pro vývojáře na platformě .NET, kteří již zvládají základní techniky vývoje univerzálních aplikací pro Windows 10 v rozsahu kurzu „Vývoj univerzálních aplikací pro Windows 10“ a chtějí se seznámit s pokročilými technikami vývoje aplikací a dalšími možnostmi této platformy, které mohou vyžít.

Naučte se programovat univerzální aplikace

  • Vývoj podnikových aplikací pro Windows 10

Kurz je určený pro vývojáře na platformě .NET, kteří vyvíjejí firemní aplikace. Předpokladem je zvládnutí základních technik vývoje univerzálních aplikací pro Windows 10. Vývoj univerzálních aplikací pro Windows 10 a nabízí zcela jedinečný ucelený balíček specifických informací, které využijete právě při vývoji podnikových aplikací.

  • Programování Windows 10 IoT Core pro Raspberry Pi

Kurz je určen pro vývojáře na platformě .NET, kteří mají zkušenosti s vytvářením aplikací v C# a chtějí se naučit používat Windows na Raspberry Pi 2. Podle odhadů bude v roce 2020 na světě existovat 40,9 miliard síťově komunikujících zařízení, mnoho z nich bude připojeno k miniaturním počítačům jako je Raspberry Pi a budou sbírat data z čidel či na dálku ovládat nejrůznější zařízení. Díky Windows 10 existuje nyní možnost tato zařízení programovat i v jazyce C#.

Další podrobnosti a informace o termínech kurzů najdete na: http://www.gopas.cz/Novinky/Microsoft-Windows-10!.aspx

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Naučte se programovat univerzální aplikace


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.