Přeposlat I nebankovní hypotéka má své výhody

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

I nebankovní hypotéka má své výhody

10.12.2015 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Nevěříte v to, že vám může nabídnout nebankovní společnost výhodné podmínky, co se týče samotného splácení?

I nebankovní hypotéka má své výhody

Dospěli jste k tomu, že nebankovní hypotéka nemůže být zkrátka tak dobrá, jako úvěr od banky? Jestliže ano, možná byste si měli uvědomit, že existuje velké množství nebankovních společností, kdy každá nabízí něco zcela jiného. Z toho vyplývají samotné výhody tohoto nebankovního úvěru. Jen nebankovní hypotéka vám totiž nabízí možnost žádat o úvěr i bez toho, abyste měli k dispozici příjmy. Respektive je nebudete muset dokazovat. Stejně tak je to s registry, které se také v případě nebankovní společnosti nedívá.

Mnohem více příznivých vlastností

To, že nebudete mít problémy se schvalováním tohoto úvěru, však není to poslední, co se vám na tom všem zalíbí. Další významná výhoda tohoto úvěru je například fakt, že můžete získat až 70% celého odhadu ceny nemovitosti, kterou jste nechali zastavět. Další výhoda plyne z délky splácení, která může být dlouhá nikoliv pět anebo deset let, nýbrž až třicet let! To je už opravdu dlouhá doba na to, abyste zvládli splatit i objemný úvěr.

Jaké údaje stačí pro zaslání online žádosti?

  • Požadovaná výše úvěru
  • Jméno a příjmení
  • Telefon a email
  • Adresa nemovitosti, kterou chcete zastavět

 

Jak můžete vidět, stačí opravdu málo k tomu, abyste si mohli přijít i na opravdu velký balík peněz, který zužitkujete opět směrem do nemovitosti. Pokud se navíc obrátíte na nebankovní společnost, nebudete na své peníze čekat dlouho a co hlavně, získáte je takřka se stoprocentní jistotou. Nebankovní společnosti totiž nejsou tak vybíravé, co se týče svých klientů, a tak si na své penze přijdete i tehdy, když se splácením nemáte z minulosti pozitivní zkušenosti. Protože se však jedná stále o hypotéku, měli byste si uvědomit, že jde o vázání se na dlouhou dobu dopředu.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku I nebankovní hypotéka má své výhody


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.