Přeposlat ASUS Travelair N - bezdrátový přenosný disk pro smartphony a tablety

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

ASUS Travelair N - bezdrátový přenosný disk pro smartphony a tablety

20.01.2016 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

ASUS představil přenosné bezdrátové úložiště Travelair N, které umožňuje uživatelům smartphonů a tabletů snadno streamovat multimédia, sdílet soubory nebo zálohovat data na cestách. Disk nabízí úložnou kapacitu 1 TB, takže poskytuje dostatek prostoru pro uložení HD filmů nebo zálohování velkého počtu fotografií a videí. Uživatelé mobilních zařízení mohou jedním klepnutím zálohovat všechny své fotografie a videa uložené v telefonu do úložiště Travelair N. Novinka spolupracuje s aplikací ASUS AiDrive určenou pro zařízení se systémem iOS, Android a zařízení Kindle Fire, která nabízí přístup k uloženým multimédiím a ostatním souborům přímo z jejich smartphonu nebo tabletu. Zařízení se v Česku a na Slovensku prodává za 4499 Kč, resp. 165 euro s DPH. Zákazníci navíc získají k nákupu jako dárek dvoupásmový router střední třídy ASUS RT-AC51U s rychlým standardem WiFi 801.11ac.

ASUS Travelair N - bezdrátový přenosný disk pro smartphony a tablety

Multimediální knihovna na cestách

ASUS Travelair N umožňuje uživatelům smartphonů a tabletů vytvořit si přenosnou multimediální knihovnu. Zásluhou úložné kapacity 1 TB umožňuje zařízení Travelair N uložit více než 500 filmů nebo tisíce fotografií, hudebních skladeb a dokumentů.
Na rozdíl od běžných pevných disků a ostatních přenosných úložišť, která vyžadují připojení přes rozhraní USB – a jsou tak buď nekompatibilní s mobilními zařízeními, nebo vyžadují, aby s sebou uživatelé nosili příslušné kabely – zařízení Travelair N vytvoří svou vlastní síť Wi-Fi, díky níž se lze připojit ke smartphonu nebo tabletu a procházet, sdílet a přenášet soubory bezdrátově.
Zařízení Travelair N je také vybaveno vestavěnou čtečkou SD karet. Díky je vhodné pro cestovatele, kteří chtějí zálohovat fotografie z digitálního fotoaparátu na dovolené. Jakmile jsou fotografie uloženy v Travelair N, mohou si je uživatelé prohlížet i na svém mobilním zařízení a sdílet je s přáteli nebo rodinou.

Snadné používání a sdílení

ASUS Travelair N využívá technologii NFC (Near Field Communication) umožňující okamžité připojení ke smartphonům a tabletům podporujícím technologii NFC bez nutnosti jakékoli konfigurace. Po umístění mobilního zařízení do blízkosti úložiště Travelair N mohou uživatelé ihned získat přístup ke své uložené multimediální knihovně a souborům.
Travelair N lze v případě přenosu souborů připojit až k pěti mobilním zařízením současně a v případě streamování filmů v HD rozlišení až ke třem zařízením současně. Obsah tak můžete snadno a pohodlně sdílet i s rodinou a přáteli. Díky kompatibilitě s různými platformami zvládá toto bezdrátové úložiště sdílet multimédia a soubory mezi různými smartphony a tablety bez ohledu na to, zda využívají jako operační systém iOS, Android nebo jde o zařízení Kindle Fire. Po připojení úložiště Travelair N pomocí kabelu USB 3.0 mohou uživatelé spravovat svůj obsah také z počítače PC nebo Macu.
Travelair N spolupracuje s aplikací AiDrive určenou pro systémy Android a iOS, s jejíž pomocí se dají snadno a rychle prohlížet, sdílet nebo upravovat fotografie, videa a soubory. Rovněž nabízí automatické zálohování fotografií, videí a kontaktních informací ze smartphonů a tabletů.

Spolehlivý společník pro každý den

ASUS Travelair N vydrží až 8 hodin nepřetržitě streamovat multimédia do většiny mobilních zařízení a jeho pohotovostní doba dosahuje až 12 hodin na jedno nabití. Šifrování WPA2 zaručuje spolehlivou ochranu a zabezpečení uživatelského obsahu.
Zařízení Travelair N je navrženo tak, aby se snadno vypořádalo s nástrahami častého přenášení - jeho konstrukce se stupněm krytí IP43 zaručuje odolnost vůči náhodnému polití nebo postříkaní vodou.

Technické parametry 1:

Bezdrátový standard IEEE 802.11b/g/n, 2,4 GHz
Úložná kapacita 1 TB
Možnosti připojení Wi-Fi
USB 3.0
NFC
Kompatibilní operační systémy iOS 7 nebo vyšší
Android 4.0 nebo vyšší
Kindle Fire HD a HDX
Windows 10, Windows 8, Windows 7
Mac OS X 10.6 nebo vyšší
Baterie 3300 mAh
Barva Černá
Rozměry 140 × 90 × 25,5 mm
Hmotnost 300 g


1 Technické parametry, obsah a dostupnost produktu se mohou změnit bez předchozího upozornění a mohou se v jednotlivých zemích lišit. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na aplikacích, způsobu použití, provozních podmínkách a dalších faktorech. Kompletní specifikace najdete na adrese http://www.asus.com

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku ASUS Travelair N - bezdrátový přenosný disk pro smartphony a tablety


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.