Přeposlat Notebooky ASUS P Series jsou nyní vybaveny novou technologií proti krádeži Intel Anti-Theft

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Notebooky ASUS P Series jsou nyní vybaveny novou technologií proti krádeži Intel Anti-Theft

17.06.2009 | Tisková zpráva - Asus | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Společnost ASUS vybavila své nové notebooky řady P Series technologií ochrany proti krádeži – Intel Anti-theft PC Protection Technology.

Společnost ASUS vybavila své nové notebooky řady P Series technologií ochrany proti krádeži – Intel Anti-theft PC Protection Technology. Tato nová technologie umožňuje uživatelům odeslat na dálku „kapsli s jedem“, která notebook kompletně deaktivuje a vyřadí jej tak z provozu. Jakmile se notebook vrátí zpět ke svému právoplatnému majiteli, může být „oživen“ zadáním aktivačního řetězce nebo zasláním obnovovacího tokenu. ASUS chce technologií Intel Anti-Theft postupně vybavit i další své modelové řady notebooků. Intel Anti-Theft je autodestrukční řešení naprogramované do počítače, které lze aktivovat pomocí interního rozpoznávacího mechanismu nebo prostřednictvím vzdáleného serveru. Dokáže zablokovat ztracený nebo ukradený notebook tak, aby byl naprosto nepoužitelný. Může reagovat například na opakované neúspěšné pokusy o přihlášení nebo na vypršení pravidelné lhůty, ve které se notebook musí připojovat k centrálnímu serveru. Technologii Intel Anti-Theft nabízí stále více výrobců počítačů a často také poskytovatelé služeb pro šifrování nebo skartaci dat. Nové notebooky ASUS P30 a P80 se zabudovanou inovativní ochranou založenou na technologii Intel Anti-Theft jsou dostupné již nyní. „Se zvyšujícím se prodejem notebooků se ochrana proti krádeži stává jedním z nejdůležitějších požadavků našich uživatelů,” konstatuje George Thangadurai, vedoucí oddělení strategického plánování a generální ředitel Intel Anti-theft Services, Intel Mobile Platforms Group. „Naše spolupráce se společností ASUS přinese našim zákazníkům po celém světě nové, škálovatelné, hardwarové zabezpečení prostřednictvím technologie Intel Anti-Theft, která pomůže zamezit odcizení.“ Technické parametry mohou být bez předchozího upozornění změněny. Více informací naleznete na webových stránkách www.asus.com.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Notebooky ASUS P Series jsou nyní vybaveny novou technologií proti krádeži Intel Anti-Theft


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.