Přeposlat ESET vydává beta verze bezpečnostních produktů pro domácí počítače

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

ESET vydává beta verze bezpečnostních produktů pro domácí počítače

01.06.2015 | Tisková zpráva | Technologie | Komentářů: 0 |

Nové verze bezpečnostních produktů ESET NOD32 Antivirus 9 a ESET Smart Security 9 přinášejí nové uživatelské rozhraní a především vyšší míru ochrany uživatelů.

ESET vydává beta verze bezpečnostních produktů pro domácí počítače

Společnost ESET uvolňuje k testování beta verze bezpečnostních produktů ESET NOD32 Antivirus 9 a ESET Smart Security 9. Jde o produkty určené k ochraně domácích počítačů s operačním systémem Windows.

Bezpečnostní produkty ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security mají každý svou cílovou skupinu uživatelů. ESET NOD32 Antivirus je určen těm, kdo vyžadují zcela minimální systémové nároky (především hráči náročných her, které vyžadují plný výkon počítače) a také těm, pro něž je rozhodujícím faktorem cena. ESET Smart Security využijí ti, kdo vyžadují více vrstev ochrany, aby mohli využívat možností internetu naplno a bez obav.

Bezpečnostní produkt ESET Smart Security dostal ve verzi 9 novou funkci k ochraně elektronického bankovnictví a platebních transakcí pod názvem Banking & Payment Protection. Ta detekuje, že uživatel přistupuje na stránku elektronického bankovnictví nebo na online platební bránu a zajišťuje, že transakce proběhne v zabezpečeném prostředí.

Dalšími inovacemi produktu ESET Smart Security 9 jsou Reputation Evaluator a Network Signatures. První z nich umožňuje blokovat přístup na stránky a k souborům na základě jejich reputace. Druhá představuje vylepšení ochrany proti botnetu: umožňuje rychlou identifikaci komunikace, která souvisí s botnety a s pokusy o zneužití bezpečnostních mezer (tzv. exploity).

Vedle implementace nových technologií mají oba bezpečnostní produkty ESET ve verzi 9 zcela nové uživatelské rozhraní, inovovaný proces aktualizací, který umožňuje automatické přidávání nových ochranných funkcí a plnou podporu operačního systému Windows 10.

Před oficiálním uvolněním ESET NOD32 Antivirus 9 a ESET Smart Security 9, které je plánováno na konec září 2015, budou oba produkty důkladně testovány. Uživatelé se mohou do testování zapojit a využívat tak všechny nové a vylepšené technologie těchto produktů. Další informace, potřebné k zapojení do testovacího programu společnosti ESET, jsou dostupné na stránkách společnosti ESET.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku ESET vydává beta verze bezpečnostních produktů pro domácí počítače


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.