Přeposlat Odhalení produktů Logi CREATE: prvního příslušenství speciálně navrženého se společností Apple pro iPad Pro

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Odhalení produktů Logi CREATE: prvního příslušenství speciálně navrženého se společností Apple pro iPad Pro

12.11.2015 | Tisková zpráva | Příslušenství | Komentářů: 0 |

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila svá první příslušenství navržená ve spolupráci se společností Apple tak, aby dokonale doplnila estetiku a funkce nového tabletu iPad Pro: kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case with Smart Connector a ochranné pouzdro se stojánkem Logi CREATE Protective Case with Any-angle Stand. Kryt s klávesnicí Logi CREATE Keyboard Case je první klávesnicí od externího dodavatele na trhu, která využívá nové rozhraní společnosti Apple s názvem Smart Connector™, díky němuž již není nutné klávesnici zapínat, připojovat nebo dobíjet.

Odhalení produktů Logi CREATE: prvního příslušenství speciálně navrženého se společností Apple pro iPad Pro

Tweetněte: Logitech představuje své první kryty pro nový #iPadPro. Nyní jsou možnosti větší. Využijte je a udělejte více. http://blog.logitech.com/?p=24184

„Tablet iPad Pro spolu s operačním systémem iOS 9 otevírá nové způsoby, jak na tabletu tvořit, pracovat a hrát si,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „Právě to jsme brali v úvahu během naší úzké spolupráce s Applem, kdy jsme vyvíjeli kryt a klávesnici Logi CREATE s úmyslem možnosti iPadu Pro ještě více rozšířit. Výsledkem je funkční a současně krásný kryt a nejlepší klávesnice, jakou jsme pro iPad kdy vytvořili. Každý detail byl pečlivě zpracován – od kompatibility s rozhraním Apple Smart Connector, až po barvu a povrchovou úpravu klávesnice – aby dokonale ladil a doplňoval iPad Pro.“

Oba produkty s označením Logi CREATE nabízejí štíhlou a odlehčenou ochranu přední i zadní části iPadu Pro a pevně tkané špičkové tkaniny chrání před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím. Hlavní vlastnosti krytů jsou následující:

Kryt a podsvícená klávesnice Logi CREATE s rozhraním Smart Connector

Kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case je navržen exkluzivně pro spolupráci s novým rozhraním společnosti Apple Smart Connector pro zajištění bezproblémové komunikace mezi iPadem Pro a klávesnicí. Díky využití možností technologie Smart Connector se klávesnice Logi CREATE automaticky zapne a bezpečně spojí s iPadem Pro, jakmile bude uvedena do polohy pro psaní – není nutné ji párovat přes rozhraní Bluetooth®. A protože je klávesnice napájena z iPadu Pro, již nikdy nemusíte myslet na její dobíjení.

Podsvícená klávesnice Logi CREATE Backlit Keyboard Case je vytvořena pro větší produktivitu. Má intuitivně rozložené klávesy s plnou velikostí 19 mm a nastavitelné podsvícení, což vám pomůže plně využít větší pracovní prostor iPadu Pro a nové funkce systému iOS 9. Díky klávesovým zkratkám operačního systému iOS máte ovládání a možnosti vašich oblíbených aplikací na dosah konečků prstů – můžete aktivovat vyhledávání a ovládat multimédia, aniž byste museli sejmout ruce z klávesnice. Kryt umožňuje postavit iPad Pro ve dvou úhlech, takže můžete naplno vychutnat jeho velký a krásný displej, ať již budete odpovídat na něčí příspěvek, sledovat videa nebo budete používat Apple Pencil pro zápis poznámek. Doporučená maloobchodní cena krytu s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case je 4 090 Kč. V Evropě bude k dispozici s rozložením kláves pro UK, Německo, Švýcarsko, Itálii, Španělsko a společným pro všechny severské země.

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle se přizpůsobí jakékoli situaci, v níž se můžete octnout. Flexibilní stojánek krytu má skrytý pant, jenž pevně udrží váš iPad Pro v dokonalém pozorovacím úhlu v rozmezí 60 stupňů. Můžete svůj iPad Pro postavit vzpřímeně, když chcete pohodlně sledovat film, nebo téměř naplocho, pokud budete chtít používat Apple Pencil – na výběr máte úhly vhodné téměř pro každou činnost nebo pracovní prostředí. Kryt Logi CREATE chrání přední i zadní část vašeho iPadu Pro, aniž by jej činil rozměrnějším nebo těžším. Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 190 Kč.

Dostupnost

Kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case a ochranný kryt Logi CREATE se stojánkem Any-angle jsou k dispozici v několika barevných provedeních, včetně černého, rudého nebo modrého. Očekává se, že oba produkty budou k dostání v České republice v lednu 2016. Podrobnější informace můžete získat na adrese Logitech.com, na našem blogu nebo se s námi spojte na Facebooku.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Odhalení produktů Logi CREATE: prvního příslušenství speciálně navrženého se společností Apple pro iPad Pro


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.