Přeposlat Největší výhry v casinu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Největší výhry v casinu

23.03.2016 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Hazard přitahuje lidi odnepaměti. Řadu hráčů láká možnost vyhrát poměrně rychle obrovskou sumu peněz. Některá vítězství patří mezi legendární a hovoří se o nich dodnes.

Největší výhry v casinu

Když člověk přijde do casina v Las Vegas, často se nestává, aby odešel s více penězi, než s kolika do podniku vstoupil. A takřka neexistují případy, že si hráč odnáší miliony. Ovšem i takové případy se v dějinách staly. Řada výherců však šťastně vydělané peníze prohraje, ale ti svědomitější si zavčasu uvědomí, že nejlepší okamžiky mají zřejmě za sebou, a hazardu se budou již navěky vyhýbat. Podívejme se na některé z nejzajímavějších vítězství, jaké slavné americké město pamatuje.

K nejproslulejším hazardním rájům ve městě patří Caesars, kam jednoho krásného červnového dne vstoupil 49letý muž ze státu Illinois. Zaměstnáním poradce měl ohromné štěstí, když na první hod za pouhých deset dolarů vyhrál 21 346 952 dolarů. Přesně o něco takového se jiní lidé snaží mnoho let.

Požehnanou chvilku si vybrala i 74letá dáma. Ta se totiž ráno při snídani rozhodla, že se vydá zahrát si na Megabucks automaty. Nasypala do něj přibližně 170 dolarů a ve chvíli, kdy jí měřič vyskočil na dva miliony dolarů, zůstala v šoku. Nicméně to ještě postarší žena neměla na očích brýle. Když si pomůcku nasadila, zjistila, že skutečná suma na displeji činí 22 621 229 dolarů.

Rok 1998 se stal nezapomenutelným pro 67letou letušku ve výslužbě. Důchodkyně původně chtěla utratit ve výherním automatu Megabucks sto dolarů, avšak nakonec skončila na 300 dolarech, když měřidlo vyskočilo na 27 580 079 amerických dolarů.

Okamžiky nepopsatelného nadšení prožila i koktejlová servírka Cynthia Jay-Brennanová. Sedmatřicetiletá žena získala 34,9 milionu dolarů na automatu Megabucks v casinu Desert Inn. Avšak životní příběh Cynthie nemá úplně pěknou pointu, když šest týdnů po výhře prožila jednu z nejhorších chvil v životě. Na silnici je smetl opilý řidič, zabil její sestru a Cynthii poslal ochrnutou na invalidní vozík. Tragédie naplnila mýtus, že výhercům z Las Vegas se stávají zlé věci.

Velký jackpot získal v roce 2003 25letý programátor, jenž oslavil výhru v hodnotě 39,7 milionu dolarů, přičemž si vystačil s pouhými 100 dolary. Vsadil také na výherní automat Megabucks v podniku zvaném Excalibur a obdržel nejvyšší výhru v historii města.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Největší výhry v casinu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.