Přeposlat TZ - Umax uvádí dvoudiskový NAS server TS-239 Pro s Intel Atom pocesorem

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

TZ - Umax uvádí dvoudiskový NAS server TS-239 Pro s Intel Atom pocesorem

12.05.2009 | Tisková zpráva - Umax | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Umax ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems uvádí na trh další NAS server založený na procesoru Intel Atom, tentokrát s označením TS-239.

Umax ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems uvádí na trh další NAS server založený na procesoru Intel Atom, tentokrát s označením TS-239 Pro jako dvoudiskové řešení určené zejména pro menší firmy nebo pro domácí použití. Díky procesoru Intel Atom 1,6GHz, 1GB DDRII paměti a DOM architektuře, poskytuje server spolehlivý a vysoký výkon 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Výsledky testů v NetBench ukazují velmi vysokou propustnost přes 350MBit /s při 20-ti současně přistupujících klientech, což je 3 krát vyšší rychlost než u jiných značek NAS serverů srovnatelné třídy. S podporou až dvou 2TB disků, hot-swapp designem (výměna disků za chodu), dvěma gigabitovými LAN porty, třemi USB 2.0 porty a dvěma e-SATA konektory, patří TS-239 Pro k současné absolutní špičce dvoudiskových NASů na trhu. QNAP TS-239 Pro Turbo NAS Dvoudiskový NAS server s procesorem Intel Atom Umax ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems uvádí na trh další NAS server založený na procesoru Intel Atom, tentokrát s označením TS-239 Pro jako dvoudiskové řešení určené zejména pro menší firmy nebo pro domácí použití. Díky procesoru Intel Atom 1,6GHz, 1GB DDRII paměti a DOM architektuře, poskytuje server spolehlivý a vysoký výkon 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Výsledky testů v NetBench ukazují velmi vysokou propustnost přes 350MBit /s při 20-ti současně přistupujících klientech, což je 3 krát vyšší rychlost než u jiných značek NAS serverů srovnatelné třídy. S podporou až dvou 2TB disků, hot-swapp designem (výměna disků za chodu), dvěma gigabitovými LAN porty, třemi USB 2.0 porty a dvěma e-SATA konektory, patří TS-239 Pro k současné absolutní špičce dvoudiskových NASů na trhu. TS-239 Pro podporuje platformy jako jsou Windows, Mac, Linux a UNIX OS. K dispozici jsou další pokročilé funkce, jako např. iSCSI target servis (max. 8 iSCSI zařízení), Online RAID capacity expansion, Online RAID Level Migration, AES 256-bit šifrování, Wake-on LAN, SMS a e-mailové upozornění, Bittorrent a Emule download, časový rozvrh zapnutí a vypnutí serveru a v neposlední řadě podpora až dvou IP kamer pro on-line monitorování objektů. TS-239 Pro je vynikající volba pro malé podniky, kanceláře i domácí uživatele, kteří ocení tichý chod a úsporu energie při každodenním nepřetržitém provozu. Nový NAS podporuje až dva 2TB pevné disky a díky iSCSI servisu jej lze nakonfigurovat jako záložní server pro další aplikační servery ve firemním prostředí. TS-239 Pro nabízí řadu dalších rozmanitých funkcí jako FTP server, web server s vestavěným phpMyAdmin, Joomla, MySQL / SQLite, print server (až 3 tiskárny) atd. Pokud budete chtít přidat další softwarové aplikace jako např. mail server XDove, WordPress apod., lze využít vestavěnou službu QPKG pro jejich snadnou instalaci. Pro zvýšení bezpečnosti svých kanceláří a bytů mohou uživatelé využít funkci monitorovacího serveru, který zaznamenává video ze dvou IP kamer připojených do počítačové sítě. Cena této novinky (bez disků) je stanovena na 11.990 Kč s DPH.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku TZ - Umax uvádí dvoudiskový NAS server TS-239 Pro s Intel Atom pocesorem


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.